Tato webová stránka používá, ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí, soubory cookies.
Setrváním na webu s jejich používáním souhlasíte.


Technologie

Naše technologie

E & M Trade s.r.o. díky vlastním technologiím, jako je vlastní truhlářská výroba, kovovýroba, nebo oddělení specializované na vzduchotechniku, dokáže pokrýt převážnou většinou aspektů stavebního průmyslu a není tak odkázaná na další dodavatele. Naše truhlářská dílna je schopná vyrobit jakýkoli nábytek či dřevěný prvek dle požadavků klienta. Stejně tak kovovýroba E & M Trade s.r.o. je schopna pokrýt veškeré nároky.

E & M Trade truhlářská dílna

Vlastní truhlářská výroba

E & M Trade s.r.o. disponuje moderně vybavenou truhlářskou dílnou, která je schopná vyrábět jak vybavení interiérů tak i dřevěné prvky pro stavby. Naše dílna používá nejkvalitnější a ověřené materiály, aby mohla ručit za kvalitu a dlouhověkost svých výrobků. Zakázková truhlářská výroba E & M Trade s.r.o. je ideální volbou pro realizaci individuálních požadavků zadavatele.

E & M Trade kovovýroba

Vlastní Kovovýroba

E & M Trade s.r.o. disponuje moderně vybavenou dílnou se zaměřením na kovovýrobu, kde jsou shopni zhotovit jakékoli díly či kovové prvky pro stavbu. Naše dílna používá nejkvalitnější a ověřené materiály, aby mohla ručit za kvalitu a dlouhověkost svých výrobků. Zakázková kovovýroba výroba E & M Trade s.r.o. je ideální volbou pro realizaci individuálních požadavků zadavatele.

E & M Trade vzduchotechnika

Specialista na vzduchotechniku

Naše oddělení, v rámci společnosti E & M Trade s.r.o., nabízí kompletní řešení vzduchotechniky u realizovaných projektů. Větrání, vytápění, vlhčení, chlazení. Jednotky zpětného získání tepla. Teplovodní ohřívače. Specialisté na vzduchotechniku v E & M Trade s.r.o. pokrývají veškeré nároky klientů.