By staying on the web, you agree to their use.

Career

Join the team

Become a part of the constantly developing construction company E & M Trade s.r.o. and work with us on large projects. Our growth is mainly due to our employees, so stay tuned. Stability and fairness. The values ​​on which we base our dealings with our employees.

Below you will find our current job offers:

STAVBYVEDOUCÍ

Pro region Praha a okolí hledáme zkušeného stavbyvedoucího v oboru pozemních staveb. Máš zkušenosti s řízením lidí a fyzickou kontrolou staveb? Máš chuť cestovat po ČR a zvládáš stresové situace? Jsi ochotný pracovat na ŽL a nevadí ti časová flexibilita? Máš smysl pro organizaci a vedení týmu? Pak hledáme právě tebe!

Požadavky:
- min SŠ a praxe v oboru min 3-5 let
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz typu B
- ochota cestovat po celé ČR a časová flexibilita
- práce na ŽL

Náplň práce:
- řízení subdodávek
- kontrola stavby a zaměstnanců
- objednávání materiálu
- organizace práce na stavbě
- zajištění plynulého chodu staveb, dodržení termínů, rozpočtu a kvality staveb
- zpracování příslušné dokumentace (stavební deník, fakturace, práce s firemním softwarem, mzdové výkazy podřízených a další)
- komunikace s investorem stavby, projektantem

Nabízíme:
- příspěvek na ubytování
- mzda od 40 – 50 000 Kč + odměny
- služební telefon, služební automobil

Stavební dozor
Koordinátora stavebních zakázek
Elektromechanika
Sádromechanika
Instalatéra, Topenáře
Didn't find a suitable position? Contact us via the form.
Are you interested in working with us? Send us an email